UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności - rpi erasmus+

Polskie uczelnie w Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego - konferencja 6 grudnia

czwartek, 08, listopad 2018

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) wraz z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji (Narodową Agencją Programu Erasmus+) zapraszają na konferencję poświęconą wybranym aspektom reformy polskiego szkolnictwa wyższego w świetle wsparcia, jakie można pozyskać na wdrażanie zmian instytucjonalnych ze środków programu Erasmus+.

 

Konferencja odbędzie się 6 grudnia 2018 r. w Warszawie i jest adresowana przede wszystkim do przedstawicieli uczelni zrzeszonych w KRASP , którzy są zainteresowani zdobyciem lub zaktualizowaniem wiedzy na zagadnienia ujęte w programie i upowszechnieniem ich w macierzystych jednostkach.

Udział w konferencji jest bezpłatny a uczestnicy pokrywają koszty dojazdu do i z Warszawy oraz ewentualne koszty zakwaterowania.

Pobierz program konferencji

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o dokonanie rejestracji online w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada 2018 r. Liczba miejsc jest ograniczona. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz dalsze informacje na temat konferencji zostaną wysłane e-mailowo po zakończeniu rejestracji, tj. 3 grudnia 2018 r., na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.

Zarejestruj się »

Kontakt

Adres e-mail: he@erasmusplus.org.pl
Numer telefonu ogólnego: 22 46 31 050 lub 22 46 31 491