UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Koło nordic walking

Aktywni intelektualnie – Aktywni fizycznie

Włocławski Uniwersytet Seniora przy K.S.W. od 6-miesięcy ma nowe koło pasjonatów, którzy systematycznie w każdą środę poprawiają swoją tężyznę fizyczną na przyrządach treningowych Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego w Marynie Żeglarskiej przy Włocławskich Bulwarach. Grupa Inicjatywna, której opiekunem jest nasza słuchaczka i aktywna uczestniczka kol. Lucyna Małobłocka, znajduje jeszcze czas na aktywny Nordic Walking. Bezpośredni kontakt z przyrodą na trasie treningowej i z kijkami w dłoni zdecydowanie poprawia samopoczucie i dobry nastrój. Możliwe, że wśród naszych członków drzemią ukryte talenty i doczekamy się przyszłych mistrzów Polski czy nawet Europy w kategoriach wiekowych i na poszczególnych dystansach. Mamy bardzo zdolną młodzież senioralną w naszym włocławskim oddziale.
Nad całością czuwa i przygotowuje do prawidłowych ćwiczeń znakomity i utytułowany trener kol. Kazimierz Sikorski. Dzięki takim pasjonatom, którzy społecznie angażują się dla dobra innych, niemożliwe staje się możliwe. Składamy Panu nasze senioralne i porące podziękowanie.
Wszystkich naszych członków, którzy jeszcze nie zdecydowali się na treningi i wspaniałą przygodę, zapraszamy do naszego koła i po informację organizacyjną odsyłamy do kol. Lucyny Małobłockiej, nr tel. 509 764 925.