UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

E-booki

IBUK Libra

www.libra.ibuk.pl  pierwsza i największa czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim. Skupia ona publikacje najlepszych wydawnictw, w tym oficyn uczelnianych. Biblioteka KSW wykupiła dostęp do ok. 400 publikacji. Logowanie do serwisu odbywa się na komputerach działających w sieci uczelnianej (np. w Czytelni) oraz po otrzymaniu nr PIN również na komputerze osobistym, tablecie, smartfonie. Dysponentem numerów PIN jest Biblioteka Główna KSW. W celu jego otrzymania (dotyczy tylko kadry i studentów KSW) należy wysłać mail na adres biblioteka@ksw.wloclawek.pl z podaniem następujących danych : studenci - nazwisko i imię, kierunek studiów, numer albumu ; wykładowcy - nazwisko i imię, nazwa wydziału, okres zatrudnienia w KSW. Z każdej publikacji książkowej w formie elektronicznej korzystać może jednocześnie 5 osób.e-Publikacje Nauki Polskiej

Na platformie www.epnp.pl zamieszczone są publikacje z różnych dziedzin nauki, wydawane przez wydawnictwa akademickie oraz wydawnictwa instytutów naukowych, stowarzyszeń i towarzystw naukowych z całej Polski. Docelowo w bazie znaleźć się ma co najmniej 8 tysięcy recenzowanych publikacji naukowych.
Dostęp do e-PNP możliwy jest w Czytelni Biblioteki Głównej oraz dla pracowników naukowo-dydaktycznych na wyznaczonych komputerach wydziałowych.