UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Lider - Nowoczesny kreator sukcesu NOWOŚĆ

2 semestry

Celem studiów jest nabycie kompetencji do projektowania strategii działania zespołów, planowania, określania celów i analizy sytuacji. Są to innowacyjne, unikatowe i praktyczne studia podyplomowe, które ukierunkowane są na rozwój umiejętności lidera-menadżera w pracy z zespołem. Na bazie doświadczenia i wiedzy teoretycznej poznasz zasady skutecznej komunikacji interpersonalnej, motywowania siebie i innych oraz kreatywnego rozwiązywania potencjalnych trudności a przede wszystkim nauczysz się jak je wykorzystywać dla rozwoju własnego i grupy.
Dzięki temu kierunkowi zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności dotyczące przywództwa i wywierania wpływu na innych oraz kierowania ich działaniami. Praktyczne zajęcia są w elastyczny sposób dopasowane do konkretnych sytuacji typowych dla środowiska biznesowego. Zdobyte kompetencje w uniwersalny sposób wykorzystasz w życiu zawodowym i osobistym.
W trakcie studiów poznasz praktyczne narzędzia do zastosowania w wielu aspektach życia. Studia są w formie warsztatów wykorzystujących case study, gry symulacyjne, spersonalizowane zadania i dyskusje.
Po ukończeniu studiów będziesz gotowy do stosowania zasad skutecznej komunikacji, podejmowania odpowiednich decyzji, kreatywnego rozwiązywania problemów, prowadzenia mistrzowskiego i zmotywowanego zespołu.

 


Adresaci studiów:

Przedsiębiorcy, menadżerowie, osoby na kierowniczych stanowiskach, osoby planujące zmianę w karierze, absolwenci studiów.


Możliwości pracy po studiach:

Kończąc ten kierunek będziesz przygotowany do zbudowania zespołu, kierowania jego działaniami. Będziesz mógł uzyskać pracę w każdej branży, w której czynnik ludzki – grupowy odgrywa znaczącą rolę. Z pewnością siebie i z kompetencjami lidera będziesz mógł objąć stanowiska kierownicze, menedżerskie.


Opłaty:

Opłata za cały tok studiów – 6500,00 zł
Opłata za wydanie indeksu – 16,00 zł
Opłata za wydanie świadectwa ukończenia studiów podyplomowych – 30,00 zł

Organizator:

Wydział Nauk Społecznych i Technicznych
KSW we Włocławku
ul. Okrzei 94A
pok. nr 5
tel.
660 716 709
660 717 370
660 718 362
e-mail: ackp@ksw.wloclawek.pl

Godziny pracy:
wtorek - godz. 10.00 - 15.00
środa - godz. 10.00 - 15.00
czwartek - godz. 10.00 - 15.00
piątek - godz. 10.00 - 15.00
sobota zjazdowa - godz. 08.00 - 14.00Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku oferuje następujące pakiety zniżek:

program rodzina PROGRAM RODZINA obejmuje obniżone o 10% czesne na studiach podyplomowych w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku dla członków rodziny: rodzeństwo (pierwsza linia pokrewieństwa), rodzice - dziecko, małżeństwo jednocześnie podejmujących naukę na studiach podyplomowych
program dobry start PROGRAM DOBRY START obejmuje zwolnienie z opłaty wpisowej na studia przez cały czas trwania rekrutacji na studia dla kandydatów składających dokumenty na studia podyplomowe
program team work PROGRAM TEAM WORK obejmujący obniżone o 10% czesne na studiach podyplomowych w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku dla pracowników z jednej firmy (co najmniej 5 osób jednocześnie składających dokumenty na ten sam kierunek studiów podyplomowych)
program absolwent I II PROGRAM ABSOLWENT STUDIÓW PIERWSZEGO i DRUGIEGO STOPNIA WSHE WE WŁOCŁAWKU obejmujący obniżone o 20% czesne na studiach podyplomowych w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku dla absolwentów studiów pierwszego lub drugiego stopnia WSHE we Włocławku
program absolwent podypl PROGRAM ABSOLWENT STUDIÓW PODYPLOMOWYCH WSHE WE WŁOCŁAWKU obejmujący obniżone o 10% czesne na studiach podyplomowych w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku dla absolwentów studiów podyplomowych WSHE we Włocławku
program dwa dyplomy PROGRAM DWIE PODYPLOMÓWKI obejmuje obniżone o 50% czesne dla osób realizujących jednocześnie dwa kierunki studiów podyplomowych w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku (zniżka dotyczy drugiego kierunku studiów podyplomowych)