UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności - wnoz

Lektoraty języków obcych-przypomnienie

czwartek, 08, listopad 2018

Informujemy ponownie, że w bieżącym roku akademickim prowadzimy lektoraty języka obcego w formie e-learning . Opcja ta dotyczy studentów od III semestru studiów oraz od I semestru na kierunku Pedagogika oraz Pielęgniarstwo – w obydwu przypadkach dotyczy studiów II stopnia-magisterskie.

 

Wydziały zamiejscowe – lektorat prowadzony będzie w formie e-learning od I semestru zajęć. Wraz z dostępem do platformy www.lerni.us uzyskujecie Państwo dostęp do nauki pięciu języków nowożytnych. Wszyscy starości grup proszeni są o kontakt z Kierownikiem Studium Języków Obcych, mgr Joanną Skibą w celu uzyskania kodów dostępowych international@ksw.wloclawek.pl .

W semestrze zimowym studentów I semestru obowiązuje poziom A1 (pielęgniarstwo, pedagogika II stopnia, wydziały zamiejscowe) wykonujecie Państwo minimum 80% kursu w celu zdobycia certyfikatu w systemie. Certyfikaty dostarczane są do Studium Języków Obcych do dnia 20.stycznia przez starostów. Osoby, które nie zdobędą tego dokumentu zobowiązane będą do pisania testu w trakcie sesji zimowej 2018/2019.
Studenci semestru III realizują poziom B1- obowiązuje wykonanie 80% kursu i dostarczenie ceryfikatu w ww terminie.