UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do fizjo-fit - artykuły

O nas

 

fizjo fit logo2

 

     nfz logo


 

Witamy na stronie Centrum Rehabilitacji Fizjo- fit !!!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, miło nam poinformować, iż od 1 kwietnia 2018 r. w Centrum Rehabilitacji Fizjo-fit istnieje możliwość korzystania z zabiegów w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godz. 08.00- 18.00.
Skierowania na zabiegi ważne 1 miesiąc od dnia wystawienia !


CENTRUM REHABILITACJI FIZJO-FIT to miejsce które łączy w sobie kompleksowość, profesjonalizm oraz stosowanie nowoczesnych metod i sposobów leczenia wielu schorzeń ortopedycznych, neurologicznych, reumatologicznych itd.
Centrum rehabilitacji powstało z myślą zarówno o pacjentach potrzebujących szybkiej pomocy po urazach, udarach, z ostrymi zespołami bólowymi, jak i o osobach, które systematycznie chcą dbać o swoje zdrowie.

Prowadzimy profilaktykę zdrowotną oraz promujemy zdrowy styl życia i odżywiania.
Centrum Rehabilitacji Fizjo-fit to miejsce , w którym każdy pacjent otoczony jest opieką fizjoterapeutów, którzy stanowią kadrę dydaktyczno-naukową Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku - szkolą i uczą następne pokolenia fizjoterapeutów, wciąż podążając za postępem w dziedzinie rehabilitacji w oparciu o aktualne doniesienia naukowe, uczestnicząc w kongresach naukowych, kursach specjalizujących.
Indywidualne podejście do pacjenta to podstawa naszego działania!