UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do i forum seniorów - komunikaty organizacyjne

Ważne komunikaty organizacyjne

środa, 01, czerwiec 2016

1. Osoby zgłoszone do udziału w Warsztatach Teatralnych uprzejmie prosimy o zbiórkę w hollu Browaru o godz. 10.45, gdzie będzie czekał Pilot z tablicą TEATR, skąd nastąpi przejście do Teatru Impresaryjnego. Powrót grupy nastąpi około godz. 13.00

2. Woda „Selenka” będzie wydawana dla wszystkich uczestników w BIURZE ORGANIZACYJNYM FORUM w ramach sponsoringu przez Uzdrowisko Wieniec Zdrój i jego właściciela Pana Krzysztofa Grządziela. Uczestnik po okazaniu identyfikatora otrzyma 1 butelkę wody.

3. Po zakończeniu Debaty plenarnej, nastąpi wyjście wszystkich zgłoszonych do udziału w zwiedzaniu ciekawych miejsc we Włocławku. W hollu Browaru B będą oczekiwać Piloci z tablicami na których będą nazwy tych miejsc. Udział w tych wycieczkach mimo zgłoszeń jest nieobowiązkowy !

4. Do Uzdrowiska Wieniec Zdrój zgłosiło się 122 osoby, które zostaną podzielone na trzy grupy po 41 osób każda. Wyjazdy tych grup odbędą się o godz. 13.00, 13.45 i 14.30. Wyjazd nastąpi autokarem sprzed wejścia do Browaru B. Piloci będą oznakowani z napisem Wieniec I, Wieniec II i Wieniec III. Czas zwiedzania Uzdrowiska Wieniec około 50 minut.

5. Osoby, które nie uczestniczą w wycieczkach zapraszamy na Plac przy Bulwarach, gdzie odbywać się będą występy artystyczne zespołów muzycznych, kabaretowych i teatralnych zgłoszone przez poszczególne UTW.

6. Można też zwiedzać stoiska z prezentacjami artystycznymi z poszczególnych UTW. Miejsce prezentacji dziedziniec Browaru B.

7. Wydawanie posiłków rozpocznie się o godz. 15.00. Należy dostosować się do godzin wskazanych na talonach żywnościowych. Posiłek wydany zostanie każdej osobie po okazaniu identyfikatora i oddaniu talonu żywnościowego w punkcie wydawniczym.